Against representations with two directions of fit

Tekijä: Laitinen, Arto
Tekijöiden määrä: 1
Kieli: englanti
Julkaisutyyppi: A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Julkaisufoorumiluokka : 2
JUFO-ID: 64921
Julkaisuvuosi: 2014
ISSN: 1568-7759
Volyymi: 13
Numero: 1
Sivunumerot: 179 - 199
Tieteenala: Humanistiset tieteet
Filosofia
Koulutusala: Yhteiskuntatieteellinen
Humanistinen
Paikalliset tekijät ja heidän affiliaationsa: Laitinen, Arto - Tampereen yliopisto
Laitinen, Arto - Jyväskylän yliopisto
Sarja: Phenomenology and the cognitive sciences
Linkit: http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs11097-013-9328-9
https://dx.doi.org/10.1007/s11097-013-9328-9
Organisaation sisäinen affiliaatio: Tampereen yliopisto, Yhteiskunta- ja kulttuuritieteiden yksikkö Jyväskylän yliopisto, Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos