Is Irreducible Normativity Impossibly Queer?

Julkaisussa: Journal of Moral Philosophy
Tekijä: Toppinen, Teemu Mauno Matias
Tekijöiden määrä: 1
Kieli: englanti
Julkaisutyyppi: A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Julkaisufoorumiluokka : 2
JUFO-ID: 61078
Julkaisuvuosi: 2016
ISSN: 1740-4681
Emojulkaisun nimi: Journal of Moral Philosophy
Volyymi: 13
Numero: 4
Sivunumerot: 437 - 460
Tieteenala: Humanistiset tieteet
Filosofia
Paikalliset tekijät ja heidän affiliaationsa: Toppinen, Teemu Mauno Matias - Helsingin yliopisto, Valtiotieteellinen tiedekunta
Sarja: Journal of Moral Philosophy
Linkit: https://dx.doi.org/10.1163/17455243-01304004
Organisaation sisäinen affiliaatio: Helsingin yliopisto, Valtiotieteellinen tiedekunta