Lorentz invariant CPT breaking in the Dirac equation

Julkaisussa: International Journal of Modern Physics A
Tekijät: Fujikawa, Kazuo; Tureanu, Anca
Tekijöiden määrä: 2
Kieli: englanti
Julkaisutyyppi: A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Julkaisufoorumiluokka : 1
JUFO-ID: 58646
Julkaisuvuosi: 2017
ISSN: 0217-751X
Emojulkaisun nimi: International Journal of Modern Physics A
Volyymi: 32
Numero: 9
Tieteenala: Luonnontieteet
Fysiikka
Paikalliset tekijät ja heidän affiliaationsa: Tureanu, Anca - Helsingin yliopisto, Matemaattis- luonnontieteellinen tiedekunta
Sarja: International Journal of Modern Physics A
Aiheet:
Linkit: https://dx.doi.org/10.1142/S0217751X17410147
Organisaation sisäinen affiliaatio: Helsingin yliopisto, Matemaattis- luonnontieteellinen tiedekunta